Galeria Foksal 17
ul. Foksal 17
​00​-372 Warszawa
517 213 615
galeria@foksal17.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (241)
Kwiaty XXX , 2016

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

19 000 zł

04-09-2017
Czerwone kwiaty , 2018
Obraz olejny na płótnie pt. "Czerwone kwiaty" Artysta: Zdzisław Majrowski-Meyro, wymiary: 18 cm x 24 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu. ID. 3907
Obiekt został sprzedany

2 500 zł

08-10-2019
Czasoprzestrzeń , 2015
olej na płótnie, wymiary 70cm na 60cm. sygnatura prawy dolny róg

8 400 zł

26-04-2019
Bez tytułu , 2018

28 000 zł

06-10-2019
Batalia czerwieni z błękitem , 2016

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

8 500 zł

04-09-2017
Akt z lusterkiem(ed.21/50) , 1997
Grafika wykonana techniką serigrafii barwnej, wymiary 51 cm x 75 cm, sygnatura w prawym dolnym rogu Jerzy Nowosielski.

15 000 zł

12-07-2019
"Zimne wody Oceanu Arktycznego" , 2018
Obraz olejny na płótnie pt. "Zimne wody Oceanu Arktycznego" Artysta: Zdzisław Majrowski-Meyro, wymiary: 18 cm x 24 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu. ID. 4032.2500
Obiekt został sprzedany

2 500 zł

08-10-2019
"Shades Of Red I" / Cai Caslavinieri , 2018
certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 /
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 500 zł

23-08-2018
"Shades Of Blue I" / Cai Caslavinieri , 2018
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 500 zł

04-10-2018
"Galaxy" / Cai Caslavinieri , 2018
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 600 zł

04-10-2018
"Black Whales" / Cai Caslavinieri , 2018
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 600 zł

04-10-2018
DOBRODIY Alexander
Wieczór Alladyna , 2016

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213

10 000 zł

03-07-2017
DOBRODIY Alexander
Piknik , 2013
80 x 60 cm / 2013 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

4 800 zł

14-12-2016
DOBRODIY Alexander
Odrodzenie , 2016
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213

3 500 zł

08-08-2017
DOBRODIY Alexander
Niebieski poranek , 2016
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

7 700 zł

24-06-2017
DOBRODIY Alexander
Mgła o poranku , 2012
100 x 73 cm / 2012 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

7 500 zł

13-12-2016
DOBRODIY Alexander
Martwa natura z jabłkiem , 2014
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213

1 500 zł

22-03-2017
DOBRODIY Alexander
Baletnice , 2007
90 x 90 cm / 2007 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

8 000 zł

08-12-2016
TROC Andrzej (ur. 1953)
Wystrugany , 2008
34 x 46 cm / 2008 rok / akryl na kartonie + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

800 zł

20-03-2017
TROC Andrzej (ur. 1953)
Syrenka , 2011
80 x 100 cm / 2011 rok / akrylj na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 6

2 500 zł

20-03-2017
TROC Andrzej (ur. 1953)
Solaris , 2011
80 x 100 cm / 2010 rok / akryl na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 61

2 500 zł

20-03-2017
TROC Andrzej (ur. 1953)
Ramzes , 2009
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 61

2 500 zł

20-03-2017
TROC Andrzej (ur. 1953)
Kapelusznik , 2008
70 x 100 cm / 2008 rok / akryl na kartonie + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 000 zł

20-03-2017
TROC Andrzej (ur. 1953)
Herod , 2009
70 x 100 cm / 2010 rok / akryl na kartonie + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 000 zł

20-03-2017
MICHALIK Borys (1969 - 2018)
Uwielbiam retro III , 1999
52 x 42 cm / 1999 rok / pastel na kartonie /szyba + rama / sygnowany - front, lewy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 000 zł

02-11-2016
/10
liczba obiektów: 241